Main menu
Relax ProfiKurzy práce s energií

Kurzy práce s energií

Chcete se seznámit či se přímo naučit pracovat s vesmírnou všeobklopující energií ReiKi? Rádi byste se dozvěděli, jak ji můžete využít pro léčení sebe či ostatních, jak s její pomocí ozdravit i své prostředí a v neposlední řadě i svou mysl? Provedeme Vás prvními krůčky během několika setkání (nebo chtete-li kurzech).

Budete-li chvíli hledat na internetu, objevíte nabídku kurzů ReiKi I. až III. (případně IV.) Náplň našich setkání zhruba odpovídá obsahové náplni těchto kurzů.

Neradi používáme slovo kurz. Je příliš zavazující a ve svém obsahu slibující něco ve smyslu „naučím se to a to, a ještě na to dostanu papír“.  Rádi bychom Vás upozornili, že práce s energií je hlavně a primárně o Vašem přístupu k ní a o Vaší následné práci na sobě sama. Žádný kurz z Vás lusknutím prstu neudělá někoho, kdo „do té doby nemohl nic, ale od teď může vše“…

Pravda je taková, že již teď můžete vše, jde jen o to uvědomit si to, a hlavně dovolit si to… Dovolit si teď a tady být skutečným strůjcem svého osudu… Jde o to převzít zodpovědnost za svůj život…

Proto naše setkání probíhají v uvolněném neformálním duchu, většinou v prostorách kutnohorské Dobré čajovny. Budeme si povídat hlavně o tom, co Vás zajímá, vyjdeme z Vašich dosavadních znalostí a zkušeností a „ušijeme Vám kurz na míru“.

A nebojte se, i u nás na závěr obdržíte certifikát… 😉    Chci vědět víc

FacebookTwitterGoogle+