Main menu
Relax ProfiNáš příběh

Náš příběh

Často se nás lidé ptají: “Co vás vedlo k tomu, že jste se začali zabývat tím, co aktuálně děláte?”

Odpověď je jednoduchá – rádi pomáháme ostatním, minimálně tím, co sami známe a máme vyzkoušeno. Hledáme i nové cesty a způsoby. Lidé se mění a je třeba měnit i přístup k řešení “problémů”.

Navíc metody, které jsme primárně “objevili” sami pro sebe a se kterými jsme se nemohli nerozdělit s ostatními, jsou velmi účinné a aplikovat je do svého života můžete mnohdy zcela zdarma, či jen za zlomek ceny, kterou byste museli platit za drahé léky nebo za ošetření na specializovaných pracovištích.

Ještě v roce 2007 jsme byli, co se týče našeho zdravotního stavu, stejně tak jako většina z nás, odkázáni na stav a znalosti našeho běžného zdravotnictví. Objevila se bolest? Hned do lékárny pro nějaké prášky, nebo přímo za lékařem.

Zlomovým okamžikem v naší rodině se však v roce 2008 stalo relativně banální onemocnění, které po nastalých komplikacích mohlo být až smrtelné. Přístup konvenční medicíny selhal.

Začali jsme tedy hledat alternativní způsoby, jak běžné problémy řešit. Odpovědi jsme našli v celostní medicíně, kde se pracuje s člověkem jako celkem, a ne jen s jednotlivými částmi jeho osobnosti vytrženými z kontextu. Především jde o hledání SKUTEČNÝCH příčin problémů a JEJICH řešení. V konečném důsledku jde o předcházení problémům, ne až jejich řešení.

Začali jsme studovat primárně východní techniky, práci s energiemi, základy tradiční čínské medicíny, práci s energetickými drahami člověka, diagnostiku pomocí automatické kresby. V roce 2011 jsme přidali i klasické rekondiční masáže, včetně nadstavbových kurzů pro zážitkové masáže, ale i odborné kurzy manuálních lymfodrenáží a jemných manipulačních technik.

V současné době tedy našim zákazníkům můžeme nabídnout širokou paletu možností, jak jim pomoci zbavit se jejich problémů, počínaje diagnostikou přes uvolnění fyzických bolestí až po následnou pomoc při nastavení správného životního stylu. Pro zájemce pořádáme i zájmové kurzy, kde se naučíte, jak zlepšit kvalitu svého zdraví i života.

FacebookTwitterGoogle+