Main menu
Relax ProfiPříprava na masáž

Příprava na masáž

Jdete na masáž poprvé a nevíte, co Vás čeká? Masáž je příjemná záležitost, není třeba se čehokoli obávat obávat.

Před masáží:

  • Před masáží se vždy osprchujte teplou vodou – prokrvíte tělo, uvolníte se a připravíte na masáž. Masážní oleje se pak lépe vstřebají a účinek masáže se zvýší.
  • Pokud jdete na masáž spojenou s masáží obličeje, pak se odličte.
  • Alespoň hodinu před masáží nejezte, na druhou stranu také není dobré, pokud Vám při masáži „kručí v břiše“ – dejte si například ovoce nebo müsli tyčinku.
  • Odložte řetízky, prstýnky, hodinky, sepněte dlouhé vlasy.
  • V případě alergie nebo přecitlivělosti na nějakou látku to sdělte masérovi.
  • Pokud chcete, aby se masér více zaměřil na určitou část těla, tak mu to před masáží sdělte.

Vždy před masáží se Vás budeme ptát na Váš zdravotní stav a alergie a v některých případech doporučíme návštěvu lékaře, aby řekl, zda Vám masáže doporučí. Pokud by Vám byl některý hmat nepříjemný, hned nám to prosím sdělte. Mnohé vycítíme, ale ne vždy. Pokud se Vám bude chtít spát, spěte. Spánek je stavem nejhlubší relaxace a důkaz Vaší důvěry k nám.

Při masáži zad si můžete ponechat kalhoty (pohodlnější je ale si je sundat), ale při celkové masáži se prosím svlékněte do prádla. Dostanete od nás osušku, případně Vás přikryjeme dekou. Po masáži necháváme vždy klienta určitou dobu relaxovat.

Když příjdete domů po masáži, relaxujte, nedělejte žádnou práci a hodně pijte čistou vodu nebo bylinky. V žádném případě ale alkohol! Je to důležité, neboť by mohlo dojít ke kolapsovému stavu.

Po masáži s použitím esenciálních olejů se nesprchujte alespoň 12 hodin, aby oleje mohly působit.

Každou masáž přizpůsobujeme potřebám klienta.

FacebookTwitterGoogle+